Przejdź do treści

17-19.05Błękitna Wstęga Odry
16-20.05Budapest Bridge Festival
13-19.05Wczasy w Hotelu Kozioł
09-12.05Mityng Łebski
05- 12.05Jastrzębia Góra
11.05OTP** Memoriał dr Cezarego Zakrzewskiego, Otwock
03-05.05Koszyce, Słowacja
01 -04,05Mistrzowska Majówka, Poznań
26.04-05.05Brydżowa Majówka, Brok
20-27.04Wczasy w Nałęczowie
19- 21.04Mistrzostwa Polski Dzieci, Tęgoborze
19 – 21.04Rąbień k/ Łodzi
18 -21.04
25. Mityng Hotel Senator, Starachowice
17 – 21.04
Swiss Arabian Bridge Festival, Dubaj
15 – 21.04
1. Zimowe Otwarte Mistrzostwa Europy, Francja
14 – 21.04Wczasy brydżowe w Bobolinie
14.04
OTP** O uśmiech Patryka, Skawina
14.04OTP** Gryfa Kociewskiego, Świecie
11-14.04Wyjazd szkoleniowy, Złoty Potok
07-14.04Wczasy brydżowe w Bobolinie
07.04OTP** Memoriał Bolesława Ostrowskiego, Poznań
05-09.04Cyprus Bridge Festival
03-07.04Mityng Wiosenny, Łódź
24.03OTP** 2. Memoriał Piotra Latały, Kleosin
24.03OTP** XVIII Polickie IMPY
22-24.03IX Mityng o Puchar Starosty Sieradzkiego
17 – 24.03 Wczasy w Tarnowie
15 – 17.03Krakowska Wiosna Brydżowa
15 – 17.03Weekend z Królem Kier, Kwidzyń
10.03OTP** z okazji Dnia Kobiet, Szczecin
10.03OTP** Grand Prix Wielkopolski i woj. Lubuskiego, Grodzisk Wlkp.
10.03OTP** o Puchar Burmistrza Miasta Mławy
10.03OTP** Ziemi Radomskiej
6. Memoriał Mariana Kucharskiego
08-10.03Fuengirola Bridge Festival
07-10.03Aleksandrów Łódzki
06-16.03Wczasy brydżowe, Karpacz
29.02 -03.03XXVII Międzynarodowy Kongres Żuławski, Warlity
29.02 – 03.03Suchedniów
24.02 -03.03Stasikówka
18.02OTP** o puchar Prezydenta Płocka
18.02
OTP** XII Memoriał im. Arcymistrza Międzynarodowego Czarka Szadkowskiego, Międzyrzecz
17 – 18.02OTP** Nadwiślański Brzeg
11.02OTP** Memoriał Andrzeja Olczaka, Biskupiec
10.02OTP** Memoriał Bogdana Szmuca, Świecie
08 – 11.02Brydżowy Karnawał, Tuszyn
02 – 04.02Kadra Mikstowa
Grupa A  ♥ Grupa B
31.01 – 04.02Wczasy szkoleniowe, Brok
28.01WOŚP
27.01
OTP** Turniej Charytatywny, Poznań
11 – 17.01Kair
14.01
OTP** Turniej Otwarcia, Szczecin
06.01OTP** Czterech Króli, Warszawa
05 – 07.01Ekstraklasa – 2. zjazd
04 – 07.01Spała
01.01OTP** Noworoczny Barometr, Białokosz
28.12 – 06.01Wczasy brydżowe, Goniądz
2023 rok
30.12OTI** Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Bydgoszcz
27.12 – 01.01Wczasy brydżowe, Kroczyce
15 – 17.12Finał Grand Prix Polski Teamów
10.12OTP** GP Wielkopolski
09 -13.12Wczasy w Austrii
08 -10.12OTP**** Finał Grand Prix Polski Par 2023, Poznań
07 – 10.12Szkolenie, Tęgoborze
03.12Memoriał Irka Nowaka, Poznań
02.12OTP** Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Par Mikstowych, Poznań
29.11 – 03.12Wyjazd szkoleniowy, Kroczyce
24 – 26.11Krakowska Jesień Brydżowa
18 -19.11I i II liga
12 -18.11Wczasy brydżowe, Bobolin
11 -12 .11Memoriał Renaty Wajdowicz, Tarnów
11.11O Podkowę Kasztanki, Polska
09 -11.1121. Puchar Europy, Chorwacja
07 -12.11Madeira Bridge Open International
05 -11.11Wczasy Brydżowe, Bobolin
05.11Mistrzostwa Łodzi
05.112. Mistrzostwa Zakroczymia
05.11O Puchar Starosty Pilskiego
03 – 05.11Memoriał Janiny Wielkoszewskiej, Stargard
02 -05.11Wyjazd brydżowy, Mikorzyn
27 – 29.10Memoriał Bogdana Janiszewskiego, Białystok
22.10Turniej O Puchar Prezydenta Będzina
21 – 22.10O Puchary Prezesa MZBS, Warszawa
21.10OTP** Węgorzewo
20 – 22.10Mistrzostwa Polski Juniorów
20 – 22.10Skawiński Mityng Brydżowy
19 -22.10Grzybogranie k/Łodzi
14 – 21.10Wczasy Brydżowe, Jodełka
15.10Memoriał Krzysztofa Krause, Poznań
13 -15.10Mistrzostwa Warszawy
12 -15.10Nauka Brydża, Mikorzyn
07 -10.07Mistrzostwa Polski Młodzików
01 – 09.10Wczasy brydżowe, Karpacz
07 – 08.10Ekstraklasa, I liga, II liga – 1. zjazd
01 – 07.10Wczasy brydżowe w Broku
27.09 – 02.1040. Kongres Brydżowy, Jordania
24 -29.09Wczasy brydżowe, Brok
22 – 30.09Wczasy brydżowe, Przesieka
20 – 28.09Vodice, Chorwacja
20 -24.09Vilnius Cup 2023
16.097. Memoriał Jurka Komorowskiego
15- 17.09 Mityng Bursztynowy
15 -17.09 Otwarte Mistrzostwa Mazowsza
14 -17.09Weekend szkoleniowy w Suchedniowie
10.09XXI Mityng we Władysławowie
09 – 16.09Festiwal Brydżowy, Pula
09 – 16.09Wczasy w Stasikówce
08 -15.09Wczasy w Sudomiu
08-10.09Mistrzostwa Polski Amatorów
08 -10.09XIII Mityng pamięci Andrzeja Mera
31.08 – 03.09Bolesławiecka Trzydniówka
27.08 – 02.09Wczasy brydżowe, Rowy
20.08 – 02.0946. Drużynowe Mistrzostwa Świata, Maroko
23 – 31. 08Wczasy – Ustronie Morskie
18 – 27.0850. Grand Prix Warszawy
15.08Cud nad Wisłą, Radzymin
10 – 13.0844. Podkarpacki Mityng Brydżowy, Rzeszów
07 – 13.08Wczasy brydżowe, Kroczyce
31.07 – 07.0818. Drużynowe Mistrzostwa Świata Juniorów, Holandia
06.08OTP** O Puchar Burmistrza Ostródy
28.07 – 03.0863. Międzynarodowy Kongres Bałtycki
22.07OTP** Zakola Drwęcy
16.07OTP** o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów
15.07OTP** o Puchar Starosty Ciechanowskiego
08 – 09.07Mistrzostwa Polski Par Mikstowych
09.07OTP** Warszawa
01 – 09.07Wczasy szkoleniowe, Osieck
08.0765. Mistrzostwa Polski Par Mikstowych
08.07OTP** Ebara Cup, Grudziądz
01.07OTP** Inowrocław
22.06 – 01.07Kongres Brydżowy, Sława
24.06OTP** o Puchar Burmistrza Solca Kujawskiego
16 – 25.06Wczasy brydżowe, Polańczyk
16 – 24.06Wczasy brydżowe w Hotelu Kozioł
18.06Grand Prix Wielkopolski, Puszczykowo
18.06Memoriał Maurycego Rusteckiego, Olsztyn
17 – 18.06Mistrzostwa Legionowa
17.06XXIX OTP** Turniej Morski, Szczecin
11 – 18.06Wczasy brydżowe, Sudomie
03 – 17.06 Mistrzostwa Europy
08-11.06Mazowiecki Kongres Brydżowy pamięci Jurka Gresia
08 – 11.06 ProAm, Poznań
31.05 – 08.06Wczasy brydżowe, Ustronie
31.05 – 07.06Wczasy brydżowe, Rowy
04.06Memoriał. A. Modrzejewskiego, Szczecinek
04.06II Memoriał R. Karpa, Rajgród
03.06II Memoriał B. Nadowskiego, Rajgród
02 – 04.0612. Mistrzostwa Polski Ciepłowników i Energetyków
24 – 30.05Wczasy brydżowe, Rowy
20 -29.05Wczasy brydżowe, Chorwacja
19 – 21.056. Memoriał Andrzeja Żurka, Kraków
12 – 14.0542. Mityng Błękitna Wstęga Odry, Wrocław
05 – 13.05Brydżowa Majówka, Goniądz
07.05OTP** Turniej Gryfa Kociewskiego, Warlubie
07.05OTP** im. senatora Henryka Krupy, Bogaczewo
06 -07.05Hutnicza Majówka Brydżowa, Kraków
28.04 – 07.05Brydżowa Majówka, Brok
05 – 07.05Kolumna Zygmunta, Warszawa
29.04 – 03.05Poznański Kongres Brydżowy
30.04OTP**O puchar Burmistrza Miasta Radłów
21 – 27.04Zimowe Mistrzostwa Europy
20 – 23.04XXIV Mityng Brydżowy, Starachowice
15 – 22.04Wczasy brydżowe, Nałęczów
14 – 23.04Wczasy brydżowe, Kroczyce
14 – 16.04“Łuczniczka”, Bydgoszcz
31.03 -02.04Mityng w Lubominie
31.03 – 02.04Mistrzostwa Polski Dzieci
01.04Memoriał B. Ostrowskiego, Poznań
26.03 – 01.04Brydżowe wczasy, Bobolin
24 -28.03Cyprus Bridge Festival
24 – 26.03Kadra mikstowa 2
23 – 26.03Weekend brydżowy, Spała
26.03XIV Międzynarodowy Turniej O Puchar Prezydenta Miasta Suwałki
26.03V Memoriał Mariana Kucharskiego
19 – 25.03Wczasy brydżowe, Bobolin
17 -19.03Krakowska Wiosna Brydżowa
05 – 13.03Wczasy brydżowe – Szklarska Poręba
12.03OTP** XI Memoriał Czarka Szadkowskiego, Międzyrzecz
11.03OTP** z okazji Dnia Kobiet, Szczecin
26.02 – 07.03Górskie Granie u Gosi i Jasia, Stasikówka
05.03IV Memoriał Waldka Siudy, Lubań
05.0315. O Uśmiech Patryka i Zosi, Skawina
02 -05.03XXVI Żuławski Mityng Brydżowy
25 -26.02VIII** OTT o Puchar Starosty Sieradzkiego
24 -26.02Kadra Narodowa A Open
25.02OTP** Otwarte Mistrzostwa Par, Lubicz k/Torunia
19.02OTP** o Puchar Prezydenta Płocka
17 – 19.02Kadra Narodowa Open A+B
16 – 19.02Karnawał brydżowy, Tuszyn
10.02 -12.02Wyniki: ekstraklasa,
I liga – NS
II liga – NENWSWSE
05.02OTP** Biskupiec
01 – 05.02Wczasy szkoleniowe, Osieck
27 – 29.01Kadra Mikstowa 1
23.01 -09.02Transatlantic Seniors Cup – III Memoriał Juliana Klukowskiego, BBO
20 – 22.01Kadra Mistrzowska Open 2
14 – 15.01Zjazd II liga: NE, NW, SE, SW
14 – 15.01Zjazd I liga: N, S
07.01OTP** Noworoczny, Poznań
06.01OTP** Czterech Króli, Warszawa
05 – 08.01Wyjazd szkoleniowy, Skorzęcin
28 – 04.12Brydżowy sylwester w Goniądzu
27.12 – 02.01Brydżowe wczasy sylwestrowe – Kroczyce
18.12OTP** Zakończenie Roku
16 – 18.12
Finał 22. Budimex Grand Prix Polski Par, Starachowice
10 – 18.12Wczasy narciarskie, Austria
11.12OTP** O Puchar Wójta Gminy Tarnowo Podgórne
09 – 11.12OTT**** Finał Grand Prix Polski Teamów, Tarnowo Podgórne
30.11 – 04.12Wczasy szkoleniowe, Hotel Pod Sosnami, Osieck
04.12OTP** XXVII Memoriał Irka Nowaka, Poznań
03.12OTP** Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Par Mikstowych
25 – 27.11Krakowska Jesień Brydżowa
19 – 20.11I liga: N, S; II liga: NE, NW, SE, SW
13 – 20.11Wczasy Brydżowe, Bobolin
06 – 13.11 Wczasy Brydżowe, Bobolin
12 – 13.11Memoriał Renaty Wajdowicz, Tarnów
11 – 13.11 Mistrzostwa Polski Amatorów
11 – 13.11Mityng Brydżowy w Inowrocławiu
11 – 13.114. Lubuski Mityng Brydżowy
11.11O Podkowę Kasztanki Marszałka – Wyniki ogólnopolskie
10 – 12.1120. Puchar Europy
04 – 06.11Mistrzostwa Polski Juniorów
04 – 06.1131. Memoriał Janiny Wielkoszewskiej, Stargard
07 – 13.11Madeira International Bridge Open: PARY
Madeira International Bridge Open: TEAMY
maj 2024 r. Mistrzostwa Polski Par Open
Cyprus Bridge Festival, I miejsce w teamach.
team SENATOR: Stanisław Pająk i Janusz Gawęcki,
Adam Błachnio i Adam Wujków
Cyprus Bridge Festival, I miejsce w parach:
Bartosz Chmurski i Piotr Tuczyński
Amman, Jordania. 2 miejsce w teamach:
Maja Żabierek, Hubert Urban, Janusz Gawęcki, Stanisław Pająk
Polacy Wicemistrzami 13. World Transnational Open Teams
Drużyna “Slow Horses” w składzie: Michał Wróbel,
Dariusz Kowalski, Jeremi Stępiński, Tomasz Sielicki i Maciej Hutyra.
ZŁOTO dla drużyny dziewcząt w kat. U-26.
Eric Laurant (v-ce Prezydent WBF), Dominika Ocylok,
Ewa Morawska, Magdalena Kapała, Milena Gryzło,
Maira Niklaus, Joanna Zalewska, Rafał Marks (npc),
Jan Kamras (Prezydent WBF)
ZŁOTO dla drużyny w kat. U-16.
Jan Kamras (Prezydent WBF), Marcin Kuflowski (coach),
Milena Klimiuk, Jakub Michalski, Kacper Kisielewski,
Jan Łuczeczko, Szymon Grabala, Aleks Bukat,
Roland Lippik (npc), Eric Laurant (v-ce Prezydent WBF)
BRĄZ dla drużyny w kat. U-26.
Jan Kamras (Prezydent WBF), Jakub Bazyluk,
Tomasz Kiełbasa, Krzysztof Cichy, Maciej Kędzierski,
Błażej Krawczyk, Kacper Kopka, Marek Markowski (npc).
Medaliści Mistrzostw Polski Par Mikstowych (od lewej):
Marek Michałowski – Prezes PZBS,
Renata Dancewicz – Włodzimierz Ilnicki – medal srebrny,
Dominika Lucka – Bartosz Chmurski – medal złoty,
Joanna Zalewska – Arkadiusz Majcher – medal brązowy .
Zwycięzcy Finałów Brydżowej Ekstraklasy,
czyli drużynowy mistrz Polski 2022/2023 – ESKOM Warszawa.
Od lewej: Robert Głodowski, Michał Wróbel, Jakub Wojcieszek,
Jacek Ciechomski, Arkadiusz Majcher, Rafał Marks
i Radosław Szczepański; z przodu Joanna Zalewska i Adam Suwik.
W zespole grali jeszcze Marek Barylewski i Tomasz Winciorek.
Laureaci Międzynarodowych Mistrzostw Polski Par Open:
I miejsce: Justyna Żmuda i Michał Klukowski,
II miejsce: Krzysztof Buras i Piotr Lutostański,
III miejsce: Tomasz Sielicki i Dariusz Kowalski.
Nagrody wręczali Dyrektor Kongresu Piotr Cieśliński
i Sędzia Główny Maciej Czajkowski.
Zwycięzcy GPPP w Starachowicach: 
Przemysław Zawada i Przemysław Saliński.
Nagrody wręczał: Stanisław Pająk – przedstawiciel Hotelu Senator.
Zwycięzcy Mityngu Brydżowego “Łuczniczka”:
Andrzej Pawlak i Vasil Valchev
Zwycięzcy II etapu Kadry Mikstowej: Marta Maj-Rudnicka
i Jarosław Łaszczuk

GPPT w Lubominie

team: BRIDGESCANNER
Erikas Vainikonis, Andrei Arlovich, Jerzy Skrzypczak,
Bogusław Gierulski

Krakowska Wiosna Brydżowa

Zwycięzcy Budimex Grand Prix Polski Par –
Ryszard Pałasz i Włodzimierz Wala,
II miejsce – Mariusz Kita i Dariusz Sosin,
III miejsce: Aleksander Krych i Mateusz Stępiński.